Centralna Szkoła PSP
System naboru - system generacji podań
InfoKrok 1. Informacja wstępna
Instrukcja obsługi.
  • Sprawdź, przyciskiem umieszczonym na tej stronie, czy twoja przeglądarka prawidłowo obsługuje pliki PDF. System zakończy pracę generując podanie w formie pliku PDF. W przypadku błędnej obsługi plików PDF nie będziesz miał dostępu do podania.
  • Upewnij się, że Twoja przeglądarka prawidlowo obsługuje JavaScript. Poniżej powinien znajdować się się tekst w kolorze zielonym: Język JavaScript jest poprawnie obsługiwany. Obsługa JavaScriptu może być wyłączona w Twojej przeglądrace ze względów bezpieczeństwa.
  • System rozpocznie swoją pracę od pobrania od Ciebie potrzebnych danych. Będzie się to odbywało w kolejnych krokach, do których przechodził będziesz poprzez kliknięcie przycisku Dalej. NIE NALEŻY korzystać z przycisków nawigacji w Twojej przeglądarce. Wykorzystujemy TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZYCISK DALEJ.
  • W przypadku podania błędnych danych i kliknięcia przycisku Dalej należy rozpocząć od nowa.
  • System udostępnia pomoc oraz możliwość zgłaszania błędów. W przypadku problemów wykorzystaj te możliwości. Możesz także przekazać uwagi na adres email cspspcz@cspsp.pl
  • Przy korzystaniu z naszego systemu zalecamy używanie przeglądarki Mozilla Firefox w najnowszej wersji. W celu zminimalizowania problemów z otrzymaniem pliku PDF, prosimy o taką konfigurację przeglądarki, aby przed pobraniem i wyświetleniem pliku PDF przeglądarka pytała o czynność do wykonania. W najnowszej wersji jest to możlwie do ustawienia w preferencjach programu w zakładce "Aplikacje". Należy dla pliku PDF ustawić czynność "Zawsze pytaj". Powinno to spowodować możliwość zapisania wygenerowanego pliku PDF na dysk.
  • Uzyskanie podania w formie pliku PDF to dopiero połowa zadania. Należy je wydrukować, podpisać we właściwych miejscach i wysłać do Centralnej Szkoły PSP. O dacie wpłynięcia podania decyduje data stempla pocztowego. Wszystkie niezbędne wskazówki umieszczone są w instrukcji załączonej do podania
Prawidłowe wygenerowanie przez aplikację podania zależy od poprawnej obsługi plików PDF !!!.
Kliknij poniższy przycisk "Test PDF". Otwarcie okienka z napisem PDF testowy oznacza prawidłową obsługę plików pdf.
 
Prawidłowe funkcjonowanie aplikacji zależy od obsługi języka JavaScript !!!.
Poniżej umieszczono test. Zielony napis oznacza poprawne funkcjonowanie JavaScript.
Test JavaScriptBrak obsługi JavaScript !!!
 
Dalej
 
 FPDF Library   Icons from openclipart.org
openclipart logo