Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000,  fax:  (34) 34-77-104,
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
BIP, ePUAP /cspsp_czestochowa/SkrytkaESP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Terminy szkoleń inspektorów ochrony przeciwpożarowej na 2024 rok:

• szkolenie IOP w formie hybrydowej

• szkolenie IOP AKTUALIZACJA


 

Chcemy pomagać

Już po raz kolejny w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Sportowców do Matki Boskiej Częstochowskiej odbył się w dniach 8-9 czerwca 2018 r. na obiektach sportowych Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie turniej piłki nożnej chłopców rocznik 2004 i młodsi oraz 2007 i młodsi, a także turniej tenisa stołowego w/w podanych kategoriach.

W turniejach wzięło udział ponad 400 dzieci z całej Polski.

Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko uczestników, ale również ich rodziców i pielgrzymów, którzy licznie po mszy św. przybyli na boisko CSPSP, aby dopingować swoich podopiecznych. Turniej został zorganizowany przy ogromnym, społecznym wsparciu Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. Dlatego słowa pochwały i uznania należą się całej Centralnej Szkole Pożarnictwa na czele z jej Komendantem mł. bryg. Piotrem Plackiem i kadrą dydaktyczną wraz z ich podopiecznymi – kadetami pożarnictwa, którzy w perfekcyjny sposób przygotowali obiekt do imprezy.

Za tą wspaniałą współpracę Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej z KSS RP na rzecz stworzenia dzieciom z rodzin o niskim statusie materialnym możliwości do rywalizacji i uprawiania sportu, a przez to wychowywania ich poprzez sport i rekreację, Katolickie Stowarzyszenie Sportowe przyznało Komendantowi Głównemu Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadierowi Leszkowi Suskiemu oraz Komendantowi Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie ogólnopolskie wyróżnienie.

Sekretarz Generalny
KSSRP w Warszawie
Jerzy Drynda

Galeria zdjęć

Chcemy pomagać

Additional information