Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000,  fax:  (34) 34-77-104,
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
Biuletyn Informacji Publicznej, ePUAP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

UWAGA!

Informujemy, że są już dostępne terminy na szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej na rok 2020.

Szczegóły w zakładce: Szkolenia PPOŻ

ZAPRASZAMY!

 


Uroczyste zakończenie roku szkolnego kadetów XXI i XXII turnusu Dziennego Studium Aspirantów PSP

W dniu 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 kadetów XXI i XXII Turnusu Dziennego Studium Aspirantów PSP.

Kadeci XXII Turnusu DSA otrzymali promocję na semestr programowo wyższy i od września b.r. rozpoczną trzeci semestr nauki.

Dla XXI Turnusu DSA spotkanie było podsumowaniem dwóch lat pobytu, służby i nauki w Szkole. Absolwenci przez ten okres zdobyli wiedzę praktyczną i teoretyczną, która przyda się im w codziennej służbie i wypełnianiu swoich obowiązków już w swoich jednostkach macierzystych. W trakcie uroczystości zakończenia świadectwa odebrało 88 absolwentów, a trzech kadetów uzyskało najwyższe średnie ocen (5,05, 5,25, 5,30). Dowódcą kompanii był Pan bryg. Jacek Gawroński.

Komendant Centralnej Szkoły Pan mł. bryg. Piotr Placek złożył podziękowania kadetom za reprezentowanie Szkoły w ramach kompanii honorowej na uroczystościach państwowych, jak i religijnych. Wspomniał o sukcesach sportowych siatkarzy, piłkarzy, w sportach siłowych oraz biegach. Podkreślił znaczenie akcji honorowego krwiodawstwa oraz aktywne działania na rzecz wszelkich inicjatyw charytatywnych, w których kadeci byli zaangażowani.

Wszystkim absolwentom XXI Turnusu DSA serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i powodzenia w życiu osobistym.

Galeria zdjęć

Additional information