Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000,  fax:  (34) 34-77-104,
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
Biuletyn Informacji Publicznej, ePUAP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

 UWAGA!

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z koronawirusem COVID-19 Komendant Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej
podjął decyzję, iż wszystkie szkolenia dla inspektorów ochrony przeciwpożarowej, zaplanowane do końca 2020 roku,
realizowane będą wyłącznie w formie zdalnej.


Uwaga dot. SZKOLENIA DLA RZECZOZNAWCÓW

Z uwagi na wystąpienie problemów technicznych, wynikających z awarii powstałej na serwerach usługodawcy - szkolenie dla rzeczoznawców zostaje przełożone na inny termin. O nowym terminie szkolenia uczestnicy zostaną poinformowani w osobnej korespondencji.


 

Uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani Lilii Kotas oraz Pani Jolanty Kamińskiej

W dniu 18 czerwca odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę: Pani Lilii Kotas oraz Pani Jolanty Kamińskiej, pracownic działu żywienia w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie.

Na pożegnalnym spotkaniu byli obecni Komendanci Centralnej Szkoły PSP st. bryg. Paweł Borówka oraz mł. bryg. Damian Hajdas, naczelnicy wydziałów oraz koleżanki i koledzy z Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. Złożono serdeczne słowa uznania i podziękowania za wieloletnią, zaangażowaną pracę na rzecz Centralnej Szkoły. Nasze koleżanki były sumiennymi i wzorowymi pracownicami.

Pragniemy podziękować za lata współpracy, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w rozwój Centralnej Szkoły. Jednocześnie żywimy przekonanie, że pomimo przejścia na zasłużoną emeryturę będziecie drogie Panie, miło wspominać wspólnie przeżyte chwile. To był zaszczyt pracować wspólnie z Wami. Zachowując w pamięci miłe wspomnienia, życzymy dobrego zdrowia, sukcesów w podejmowanych przedsięwzięciach oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Koleżanki i Koledzy z Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

Lilla Kotas

Zatrudniona w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie od dnia 9 sierpnia 1999 roku początkowo na stanowisku pomoc kuchenna a od 1 sierpnia 2018 roku jako kucharz w Wydziale Kwatermistrzowskim w Dziale Żywienia. Pracę zawodową rozpoczęła 1 września 1975 roku w Społem PSS Jedność, następnie pracowała w P.P.U.H Orka i Miejskim przedszkolu nr 9. Staż pracy ogółem to 43 lata 6 miesięcy.

Jolanta Kamińska

Zatrudniona w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie od dnia 14 czerwca 1995 roku na stanowisku kucharz w Wydziale Kwatermistrzowskim w Dziale Żywienia. Pracę zawodową rozpoczęła 6 września 1977 roku jako referent w Przedsiębiorstwie Transportowym Handlu wewnętrznego, następnie w Częstochowskich zakładach Stradom, Liceum Wojskowym Ogólnokształcącym w Częstochowie. Staż pracy ogółem to 42 lata 9 miesięcy.

Galeria zdjęć

Uroczyste spotkanie
Uroczyste spotkanie
Uroczyste spotkanie
Uroczyste spotkanie
Uroczyste spotkanie

Additional information

OgłoszeniaKursy_PPOŻ#NieKłamRatownikom – pomóż nam pomagać innym


 

Koronawirus
Informacje i zalecenia


 

Nie wypalaj traw – nie zabijaj!


 

Film o CS PSP w Częstochowie


Film o SA PSP w Poznaniu


Film instruktażowy prezentujący mechanizm działania skokochronu


Baza_wiedzy


FundacjaPSP

Fundacja Pomocy Poszkodowanym Funkcjonariuszom i Pracownikom PSP oraz Członkom ich Rodzin


 Logo PSP

Apel KM PSP Gdańsk


 Apel

 

Apel Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych woj. świętokrzyskiego


Czujka


  Pomoc